CELLUFORM PLUS – LIPOLIZA PODBRÓDKA

zabieg z użyciem wypełniaczy

CELLUFORM PLUS – LIPOLIZA PODBRÓDKA

Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w obrębie wątroby, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu. W przypadku cellulitu zabieg lipolizy ma na celu rozbicie większych depozytów tłuszczowych i wygładzenie powierzchni skóry.
Ponadto w ostatnim okresie zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów chcących poprawić swój owal twarzy i pozbyć się się tzw. „podwójnego podbródka” czy też „chomików”.

 

PREPARAT STWORZONY SPECJALNIE DO USUWANIA TŁUSZCZU PODBRÓDKOWEGO

Celluform Plus pozwala pozbyć się tzw. podwójnego podbródka bez skalpela oraz poprawić wy-gląd dolnych partii twarzy i szyi. Zabieg z użyciem Celluform Plus nie tylko zmniejsza ilość tłuszczu podbródkowego, ale wpływa także na stymulację mikrokrążenia skórnego, poprawę me-tabolizmu skóry i jej przyspieszoną regenerację.

Składniki aktywne:

• Roztwór kwasu deoksycholowego (10mg/ml) – rozpuszcza komórki tłuszczowe wraz z jednocze-snym rozpuszczeniem zawartego w nich tłuszczu, biostymuluje i liftinguje skórę.

• Wyciąg z arniki górskiej – działa kojąco, przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przyspiesza gojenie tkanek.

Przebieg zabiegu:

Podczas zabiegu, lekarz podaje preparat za pomocą kilkunastu wkłuć z użyciem cienkiej igły. Skutki uboczne mogą być widoczne w postaci zaczerwienienia, obrzęku lub małych siniaków, któ-re ustępują w ciągu kilku dni. Efekty widoczne są przeważnie po kilkunastu dniach od podania preparatu, dodatkowo, skóra staję się bardziej napięta i elastyczna.