KILKA SŁÓW O NAS

o nas gabinet kosmetyczny ewa

GABINET KOSMETYCZNY EWA

Gabinet Kosmetyczny Ewa to wyjątkowe miejsce, które na mapie urodowej powiatu nowosądeckiego istnieje już od 2000r. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalne i nowoczesne urządzenia oraz przeszkolony personel składający się z kosmetologów oraz lekarzy, pozwalają nam na zapewnienie Państwu wysokiej jakości usług.

Oferujemy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, a także dermatologii klinicznej. Proponujemy zabiegi pielęgnacyjne, regeneracyjne oraz lecznicze twarzy i ciała, a także kompleksową pielęgnację dłoni, stóp i paznokci. Do dyspozycji klientów należy również profesjonalnie wyposażone solarium.

Ceniąc ponad wszystko satysfakcję naszych Klientów, nieustannie szkolimy się i rozwijamy, by otoczyć Cię najlepszą opieką. Dokładnie śledzimy światowe trendy w kosmetologii oraz medycynie estetycznej, wybierając zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne. 

Pracujemy na preparatach renomowanych firm m.in.: Mac, Kryolan, Estee Lauder (makijaż); Opi, Neonail, Magnetic (stylizacja paznokci); Soleo (pielęgnacja skóry podczas i po opalaniu); Dottore, Thalgo, Ella Bache, Sesderma, Enerpeel (pielęgnacja twarzy); Galderma, Allergan, Croma (medycyna estetyczna).

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną kosmetyków profesjonalnych wyżej wymienionych firm, co pozwala na wydłużenie efektów zabiegów dzięki odpowiedniej pielęgnacji twarzy i ciała również po wyjściu z naszego Gabinetu.

 

Piękno jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy zrobić pierwszy krok…